pjka

Pujčky bez registru potvrzení přijmu a poplatku předem

Potřebujete peníze? Podmínky, které získáte od nebankovních poskytovatelů půjček, jsou do velké míry závislé na tom, jaké záruky jim můžete poskytnout – pokud vysoké, úroky budou nízké. Pokud však máte hned několik restů, pravděpodobně se budete muset smířit s úrokem o něco vyšším. Ideálním příkladem jsou i pujčky bez registru potvrzení přijmu a poplatku předem.

Bez registru:

Právě kvůli zápisu v registru dlužníků je pro mnoho lidí nedostupný jakýkoliv úvěr u bankovní společnosti. Vzhledem k tomu, jak registry dlužníků často fungují, jde o poměrně hloupé kritérium. Určitě to znáte i ze svého okolí – stačí nezaplatit jedno měsíční vyúčtování za mobilní telefon a po pár měsících se i slušný člověk dostane na mnoho let do registru dlužníků. Co s tím? Jednou šancí je vyhledat půjčku v nebankovním sektoru, který registry zpravidla úplně ignoruje.

Bez potvrzení příjmu:

Trochu komplikovanější je to v případě, že klient nemůže doložit svůj příjem. Nebankovní společnosti si však dokážou poradit i s tím. Přizpůsobují tomu zejména úroky – pro osoby bez zaměstnání, či bez možnosti doložit svůj příjem, mají připraveny úroky o poznání vyšší, než pro bonitní klienty. Často je potřeba i spoluručitele, nebo zástavy majetku. Jde také o jednu z mála šancí, jak mohou na půjčku dosáhnout i ženy na mateřské dovolené, nebo důchodci, či studenti. Jde o i o lákavou příležitost pro začínající podnikatele, kteří mají opravdu těžký přístup k půjčkám přinejmenším až do podání svého prvního daňového přiznání.

Bez poplatku předem:

Důležitou vlastností půjčky je i to, že pro její získání nemusíme platit poplatek předem. Ten by totiž celý obchod stavěl na hlavu – ten, kdo potřebuje půjčit, by platil za něco, co ani nemusí získat? Poplatky předem totiž většinou slouží pouze k vylákání peněz od důvěřivých, nebo zoufalých lidí, kteří půjčku opravdu potřebují. Naštěstí je i nebankovní sféra nastavena tak, že poplatky předem nepožaduje – a ten, kdo je přesto chce, se alespoň hned projeví jako nečestný poskytovatel, nebo dokonce podvodník.